Aktivity

Aktivity

Zkuste Kuks jinak. Prožijte ho v únikovce. Vychutnejte na kánoi. Prosvištěte na kole. Jedním nebo všemi způsoby zkuste Kuks.

Aktivity

Jak strávit čas v Kuksu aktivně

Únikové hry

Tři nevšední hry v podzemí i pod širým nebem

V Kuksu rádi unikáme realitě všedních dní. Nechte se zlákat i vy! Na výběr máte ze tří originálních únikových her. Jedna vás zavede do temných útrob barokního sklepení, další dvě zažijete pod širým nebem a s tajemným kufrem v ruce.

Rozšířená realita

Jak dlouho trvá cesta časem o 300 let zpět? U nás v Kuksu i Braunově Betlémě hodinu. Pas ani kufr nepotřebujete, postačí mobilní telefon. Takhle jste Kuks ani Braunův Betlém ještě nezažili.

Sjeďte Labe

Pěšky nebo na kole to umí kde kdo. S námi prozkoumáte kukské okolí netradičně na palubě raftu či kánoe! Pohodová plavba po Labi ze Dvora Králové nad Labem do Kuksu vám nezabere víc než 3 hodiny a vše potřebné vám půjčíme.

Labská stezka

Netroufáte si na 3týdenní výlet od pramene Labe až k moři? Vydejte se na kole po luxusním povrchu na 30kilometrový úsek z Hradce Králové kolem pevnosti Josefov až do Kuksu. Připravte se ale, že vás k odbočení budou často lákat různé pozoruhodnosti po cestě. Tento úsek je zkrátka nabitý.

Kuks na bruslích

Jestli máte raději brusle než kolo, nemusíte se cesty po Labské cyklostezce vzdávat: bruslaři jsou tu vítáni stejně, jako cyklisté. A na bruslích budete z Kuksu v Hradci stejně rychle, jako z Hradce na Kuksu.

Vyhlídkové lety

Líbí se vám Kuks tolik, že ho chcete mít jako na dlani? Stačí zajet na letiště u Dvora Králové a vaše přání může být splněno. Při vyhlídkovém letu uvidíte nejen areál hospitalu a obec Kuks, ale třeba také přehradu Les Království nebo Černou horu.

Zkus Kuks jinak

Darujte netradiční zážitek

Vyberte si ze tří dobrodružných únikových her či ubytování v našich krásně zrekonstruovaných apartmánech.

 1. Domky řemeslníků
 2. Bývalý zámek
 3. Kaskádové schodiště
 4. Rentzovo muzeum
 5. Přístaviště pro vodáky
 6. Jeschkeho vila
 7. Veteran muzeum
 8. Ctnosti a neřesti
 9. České farmaceutické muzeum
 10. Barokní lékárna
 11. Tanec smrti
 12. Bylinková zahrada
 13. Procházkový okruh
loga projektu