MŮŽE SE HODIT

Co byste řekli na originální suvenýr z Kuksu. Radu, kde zaparkovat. Večeři s výhledem na hospitál. Konferenci v barokním střihu. Nebo tip, kde v nejlepším přespat.

 

Informační centrum
Jeschkeho vila

O Kuksu a Braunovu Betlému vám povíme vše. Co vidět, i čemu se vyhnout. Kudy jít a kde se dobře najíst. Nabízíme originální suvenýry z Kuksu. Pozveme vás na zajímavé akce, seženeme průvodce i pokoj. Nebo vám aspoň dobijeme mobil. 

 

potřebuji poradit >

 

Restaurace v Kuksu
pastva nejen pro oči

Nejen poznáváním je živ výletník. Když se vaše duše nabaží historických údajů i kouzelných výhledů, přichází čas nasytit i tělo. Ať už máte rádi českou klasiku nebo rádi ochutnáváte něco nového, přijdete si v Kuksu na své.

Restaurace Baroque

Hospoda Na Sýpce

 

Ubytování v Kuksu
v nejlepším přespat

Proč si nenechat kus Kuksu i na další den? Ubytovat se můžete v jednom z apartmánů v Jeschkeho vile nebo i v jiném ubytovacím zařízení v obci. Jediné, co vás ráno bude budit, je cinkot zvonců pasoucích se krav. Tedy kromě budíku.

Chci se ubytovat

 

Galerie vín
vinný sklep ve stínu kostela

Hned vedle kostela Nejsvětější Trojice se ukrývá Galerie vín, která představuje skvosty českého vinařství. A můžete si je samozřejmě i koupit, stejně jako vína z hroznů, které vyrostly na vinici nad kukským údolím.

 
 
loga projektu